AkcijasSUPERPIEDĀVĀJUMS tikai 24. novembrī MELNAJĀ PIEKTDIENĀ
Atlaides standarta abonementiem līdz 30% >>>

A8 abonements (8 reizēm, derīgs divus mēnešus) – 40 EUR (standarta cena 60 EUR)
A6 abonements (6 reizēm, derīgs vienu mēnesi) – 34 EUR (standarta cena 48 EUR)
A4 abonements (4 reizēm, derīgs vienu mēnesi) – 24 EUR (standarta cena 34 EUR)

Abonementu iespējams izmantot uz jogas, bodyART, pilates, Pilates+Yoga nodarbībām. Abonements nedarbojas uz ārpusgrafika nodarbībām, semināriem, lekcijām.
Abonements stājas spēkā no pirmās apmeklējuma reizes, kas jāreģistrē 10 dienu laikā no abonementa iegādes brīža – līdz 8. decembrim.

Abonementu iespējams iegādāties jogas studijā Daba Yoga, Meža ielā 4a, Rīgā no plkst. 9:30 – 15:00 vai elektroniski rakstot uz epastu info@dabayoga.com un veicot pārskaitījumu par akcijas abonementa iegādi līdz 24. novemba plkst. 23:59 🙂

Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālr. 23773887

Pieteikšanās uz nodarbībām Daba Yoga mājas lapā www.dabayoga.lv/grafiks
 

 

KLASISKĀS SEJAS UN DEKOLTĒ MASĀŽAS iepazīšanās cena līdz 15. decembrim 14 EUR

Masāža tiek veikta ar rokām. Procedūras rezultātā tiek uzlabota sejas asinsapgāde un vielmaiņa, palielinās ādas elastība, kā arī fizioloģiskais stāvoklis. Āda sāk elpot, izlīdzinās grumbiņas, normalizējas mitruma līmenis. Masāžas laikā tiek atslābināts prāts, mazinās spriedze un uzlabojas garastāvoklis – seja atgūt mirdzumu.
Procedūra sevī ietver: ādas attīrīšanu, lai noņemtu atmirušās šūnas, sejas un dekoltē masāžu, sejas masku, sejas un dekoltē barošana ar krēmu.
Kontrindikācijas: sejas nervu funkciju traucējums, akūtas ādas slimības (herpes, ekzēma), ādas sēnīšu slimības, onkoloģijas slimības, asiņojošas brūces, hipertonija.

Akcijas cena 14 EUR (standarta cena 20 EUR. Akcijas piedāvājums līdz 15. decembrim.)
Pieteikšanās uz masāžu pa tālr. 23773887