AGNESE ALEKSEJEVA

AGNESE ALEKSEJEVA

 

Joga man ir nepārtraukta attīstība gan fiziski, gan garīgi. Apziņas paplašināšana un iekšējā harmonija. Jogas vienkāršā filozofija – Būt šeit un tagad, būt… būt saskarsmē ar sevi un visumu, sajūtot sevi un sajūtot visumu caur meditāciju, virziens uz nepārtrauktu attīstību, prieku un nezūdošu enerģiju.
Manu nodarbību galvenais mērķis ir radīt līdzvaru starp mūsdienu jogas praksi un pamata jogas tradīciju. Ķermenim, prātam un dvēselei jādarbojas kopumā. Ja ķermenī nav līdzsvara, prāts nevar būt mierīgs. Ja prāts nav mierā, ķermenī parādās stresa simptomi kas izpaužas slimības veidā. Ja dvēsele ir iestrēgusi pie „darba virpas“ no plkst. 9:00 -17:00, jūtas nomākta, bez virziena vai mērķa, ķermenis un prāts sāp, jo viss ir viens vesels. Ar meditāciju caur lūgšanu Visums atklāt savu ceļu. Tad tikai atliek uzticēties un iet, sekojot savai sirdij. Tā zina ceļu uz veselību, mieru un garīgo piepildījumu.
Jogu praktizēju astoto gadu un ar prieku dalos savās zināšanās par to, ko esmu ieguvusi savas jogas prakses laikā. Esmu ieguvusi jogas pasniedzējas RYS 200 sertifikātus –2014. gadā Latvijā Baltijas jogas skolā Ģundega“ un 2016. gadā Taizemē, apgūstot Vikasa jogas veidu, kas veidota uz Universālās jogas bāzes. Iegūstot zināšanas par Taizemes yogas masāžu 2015. gadā, organiski meklēju turpmāko attīstību un atbildes YIN jogā, un bija lemts satikties un apgūt Yin jogu pie fantastiskas jogas pasniedzējas Tijas Kazākas. Esmu izzinājusi CiGun 1. līmeni, kas ļauj man saprast visuma enerģijas nezūdamību un plašās iespējas, ja cilvēka prāts un ķermenis ir līdzsvarā.