MEISTARKLASES

ORGANIC JOGA MEISTARKLASES KOPĀ AR TOMASU BERGHOFU /Vācija/
22.-23. jūlijs, 2017

Pirmo reizi Baltijā ORGANIC JOGAS meistarklase kopā ar tās veidotāju, jogas pasniedzēju, programmas bodyART Energy veidotāju TOMASU BERGHOFU no Vācijas.

ORGANIC jogas apmācības būs iemaņu bagātināšana un turpmāka uzlabošana jebkuram jogas pasniedzējam, personīgajam trenerim, ārstam, masierim un citiem veselības jomas speciālistiem. ORGANIC jogas veidu ieteicams apgūt ikvienam, kurš vēlas izzināt sevi un savu iekšējo pasauli.
Mazā grupā līdz 15 cilvēkiem būs iespēja apgūt ORGANIC JOGAS pamatus un tās pielietojumu jogas praksē un ikdienas dzīvē.

ORGANIC jogas mērķis ir sinhronizēt mūsu elpošanu, nervu sistēmu, iekšējos orgānus, kā arī mūsu emocijas un vēlmes, veidojot harmoniju, lai radītu pamatu iekšējam līdzsvaram, laimei un veselībai.
Izmantojot trīs-dimensiju kustības un pilnas amplitūdas kustību optimizēšanu, ķermenis spēj atbrīvot savas organiskās un strukturālās zonas no sasprindzinājuma un atrast savu ceļu atpakaļ uz tā dabisko formu un intuīciju – stāvokli, kurā prāts un ķermenis ir patiesi vienoti.
Caur garīgu un fizisku attīstību mūsu ķermenis var piedzīvot ievērojamu emocionālo un fizisko brīvību, kas dod iespēju pilnvērtīgi darboties un rast iekšējo piepildījumu. ORGANIC joga.

Mūsu iekšējais stāvoklis atspoguļo mūsu ķermeņa kustību un uzvedību. Mums visapkārt un vienlaikus mūsos pašos nemitīgi strāvo enerģija visdažādākajās formās, citādi dzīve nebūtu nemaz iespējama. Viss ir saistīts ar šo enerģiju.
Arī mūsu ikdienas domas, neatkarīgi no to veida, ir enerģiski impulsi. Dažādu slimību, fiziskā un mentālā ķermeņa traucējumu attīstība bieži ir saistīta ar negatīvām emocionālām pieredzēm, ko esam uzkrājuši sevī neatrisinātas. Katram orgānam, papildus tā normālajām funkcijām, piemīt spēja saglabāt un apstrādāt emocionālo enerģiju.

Saskaņā ar psiho-kinezioloģiju, dusmas un aizvainojums noslogo aknas, bailes un bezspēcība uzsūcas nierēs, savukārt, noliegums un garīgs pārgurums var novest pie kuņģa problēmām un kā sekas ietekmēt sirdi un plaušas. Šādas zināšanas dod mums iespēju no jauna atklāt savu intuīciju un var mums palīdzēt pieņemt lēmumus – brīvus no sasteigtas izvēles vai egoistiskiem emociju uzliesmojumiem.
Mūsu ķermeni caurvij saistaudi, kas ieskauj iekšējos orgānus un notur tos savā vietā, vienlaikus savienojot tos ar ķermeņa ārējo “konstrukciju”, piemēram, muskuļiem, kauliem, locītavām un nerviem. Viss ir savstarpēji vienots – ārējās svārstības var ietekmēt iekšējās un otrādi. Ja ķermenis ir saspringta iekšēji, šī spriedze bieži vien atspoguļojas caur mūsu kustībām un pozām. ORGANIC joga izmanto šo fenomenu, lai labotu ķermeņa disbalansu un dziedinātu fiziskas sāpes un garīgo spriedzi.

Meistarklases vada TOMASS BERGHOFS /Vācija/
ORGANIC jogas veidotājs un pasniedzējs, psiho-kinezioloģijas eksperts, Starptautiskās bodyART skolas meistartreneris un mācībspēks, bodyART Energy programmas autors.
“Jau vairāk nekā 30 gadus esmu izzinājis dažādus fiziskās attīstības un dziedināšanas principus, kā rezultātā ir izdevies izstrādāt efektīvas metodes, lai sasniegtu optimāli funkcionējošu ķermeni un prātu.
Ķermeņa kontroles apgūšana kombinācijā ar garīgo attīstību, iedvesmoja mani pilnveidoties un attīstīties citviet pasaulē. Savos ceļojumos apkārt pasaulei ieguvu brīnišķīgu individuālo pieredzi, kas ļāva man apvienot dažādu stilu un pieeju ārstnieciskās metodes un dziedināšanu, lai pielāgotu tos fiziskā, enerģētiskā un garīgā stāvokļa līdzsvarošanai.
Man kā skolotājam ir neizmērojams prieks, ka varu nodot savas zināšanas tālāk pasaulē.”

Meistarklases valoda: ANGĻU VALODA, pēc nepieciešamības tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā

MESTARKLASES LAIKS:
22.07. -23.07.2017.

DALĪBAS MAKSA:
“Agrais putniņš” līdz 30.jūnijam: € 350
No 1. jūlija: € 370
Cenā iekļauta dalība meistarklasēs 22. un 23. jūlijā, izdales materiāli angļu valodā, pusdienas abās mācību dienās, atjaunojoša muzikāla meditācija sestdienas vakarā, tēja un ūdens.
Precīza meistarklases programma tiks izziņot jau pavisam drīz.

Reģistrējoties nepieciešams veikt priekšapmaksu 50% apmērā. Atteikuma gadījumā, reģistrācija maksa netiek atgriezta. Atlikusī dalības maksa jāveic līdz 18. jūlijam.

Meistarklases norisināsies jogas studijā Daba Yoga, Meža ielā 4a, Rīgā.

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@dabayoga.com vai sazinoties pa tālruni 23773887.

REZERVĒ VIETU JAU TAGAD!