nodarbību veidi

 • Hatha joga ir visu jogas novirzienu pamats. Tā ir sena, Indijā radusies sistēma, ka sastāv no āsanām jeb jogas pozām un prānajāmām jeb elpošanas vingrinājumiem. Hatha jogas galvenais mērķis ir savienot ķermeni un prātu vienotā, harmoniskā veselumā. Tas tiek panākts, prakses laikā jogas āsanas apvienojot ar elpošanas vingrinājumiem.
  Liela daļa āsanu prakses laikā stiprina mugurkaulu – mūsu ķermeņa galveno balstu, enerģijas centru un kanālu, no kura veselības ir atkarīga visa pārējā ķermeņa veselība. Mugurkauls ir savienots ar ķermeņa nerviem, kas savukārt ir savienoti ar iekšējo orgānu sistēmām un smadzenēm. Ja mugura ir stīva un saspringta, nervu impulsi ķermenī brīvi nepārvietojas, nenotiek pilnvērtīga enerģiju apmaiņa, kā rezultātā parādās ilgstošs nogurums, zūd dzīvesprieks un dzīvotspēks. Praktizējot regulāri Hatha joga palīdz šo stīvumu un saspringumu likvidēt uzlabojot vispārējo ķermeņa veselību.
  Pildot elpošanas vingrinājumus, pakāpeniski mācāmies izprast elpu un tās spēku, kārtīgi “pabarot” ķermeni ar skābekli ieelpojot un izelpot dziļāk, par ko ikdienas steigā nereti aizmirstam. Elpošanas vingrinājumi ķermenī balansē sievišķo un vīrišķo enerģiju, likvidē stresa sekas, māca kontrolēt savas emocijas un mazāk koncentrēties uz fizisko pasauli.
  Viens no visātrāk sajūtamajiem Hatha jogas ieguvumiem ir iekšējais miers pēc nodarbības. Prāts un ķermenis atslābst un nomierinās, zūd dienas laikā uzkrātā spriedze. Praktizējot Hatha jogu regulāri, fiziskais ķermenis kļūst lokanāks un spēcīgāks, prāts un ķermenis darbojas saskaņoti, vieglāk kļūst pārvaldīt negatīvās emocijas un stresu.

  INTENSITĀTE: vidēja/zema

  IEGUVUMI: Uzlabojas fiziskā ķermeņa lokanība, palielinās noturība pret stresu.

 • “Jogas Evolūcija” vai VIKASA – tulkojumā no sanskrita nozīmē garīgo izaugsmi. Šī jogas metode sakņojas senajā HATHA jogas tradīcijā un praksē. VIKASA jogas filosofijas pamatā ir sevis pilnveidošana un attīstība. VIKASA metode ir balstīta uz individuālo garīgo attīstību. “Evolūcijas jogas” koncepcija ir vērsta uz domu, ka viss pasaulē attīstās nepārtraukti, un šo jogu var uzskatīt par līdzekli, lai to veicinātu. Šī metode ir vienota sistēma, kas balstās galvenokārt uz klasisko Hatha jogu, ko ietekmējusi Himalaju Vinyasa(s) un augstākā Taoisma prakse. Savienojot šos trīs ciltskokus, šī joga veido ļoti efektīvu un pilnīgu sistēmu, kas virzīta uz rezultātu un personīgo attīstību. Metode balstās uz universāliem jogas noteikumiem, kas dod praktizētājam pilnīgu brīvību no jebkuras konkrētas rutīnas un virza uz “intelligent freestyle” praksi.

  Veicinošā attīstība noved pie individualitātes dabīga progresa, kur unikalitāte tiek svinēta dabas vienotībā, kurā mēs visi esam daļa no tās. Viss pasaulē nepārtraukti attīstās, arī cilvēki. Kopā mēs varam atrast veidu, kā būt veseli un laimīgi
  Iedvesmojoties no jēdziena par personas integrāciju un attīstību, VIKASA dibinātājs, Kosta Miachin izstrādāja šo jogas metodi, lai atspoguļotu viņa dziļi noteikto pārliecību, ka joga var būt transformācijas instruments: līdzeklis, lai palīdzētu attīstīties fiziski, emocionāli, enerģētiski un garīgi. VIKASA – ceļojuma sākums vai tā turpinājums sevis izpētei, saikne ar savu dvēseli un garu.

 • Yin nodarbība iekšējam mieram un līdzsvaram starp aktīvo un pasīvo ķermeņa un prāta stāvokli.

  Mēs dzīvojam ļoti aktīvā Yang pasaulē, kurā esam iemācījušies kā kontrolēt dzīves radītās situācijas izvēloties risinājumus un nosakot atbildības.
  Dzīvē nav tikai pareizi vai nepareizi, bet drīzāk līdzsvars, kas jāatrod situācijās un to kontekstā. Pieaugot nekontrolējamam stresam rodas nemiers, nogurums un izdegšana.
  Lai iemācītos, kad un kā to visu atlaist, ļaujot tam „iet“, atbrīvojoties no tā, pieņemot to, izmanto Yin praksi.
  Naturālā harmonija starp Yin un Yang, ko senie Ķīnieši sauc par Tao atrodama starp darīšanu un būšanu, kontolēšanu un atļaušanu, aizvērtu un atvērtu, cīņu un atsacīšanos, vēlmēm un pieņemšanu.
  Kad starp šīm divām pasaulēm, aktivitātēm un raksturiem – Yin un Yang ir līdzsvars, rodas veselība un harmonija.
  Atbrīvojoties no iekšējās un ārējās perfekcijas, no prāta radītiem ierobežojumiem, nonākot klusumā – spējam pašdziedināties.
  Yin attieksmes apzināšanās ir 1,5h kustību nodarbības galvenais uzdevums.

 • Flow Hatha jeb Plūsmas jogas nodarbība tiek veidota, balstoties uz
  klasiskām hatha jogas asanām, kas sakārtotas noteiktā secībā un
  viena aiz otras pāriet dabiskā plūsmā.
  Tā stiprina ne tikai ķermeni un fizisko izturību, bet arī disciplinē un
  nomierina prātu. Spēks tiek sajogots ar mierīgu elpu un uzmanības
  koncentrēšanu.
  Flow Hatha nodarbībā modināsim ķermeni un iekustināsim enerģijas
  plūsmu, sākot ar enerģizējošu – savienojošu elpu, kam seko stāvošu,
  sēdošu un citu asanu secības ar nelielu atpūtu starp tām.
  Flow Hatha ieteicama tiem jogotājiem, kuri jau praktizē Hatha jogu
  un kuriem patīk uz kustību un spēku orientēta nodarbība.

 • Ikviena topošā māmiņa aicināta uz kustību nodarbībām, kur:
  * maigi stiepjam un iekustinām plecu daļu;
  * stiprinām iegurni, izmantojot dejas elementus.
  Lēnās apļveida un astoņnieka gurnu kustības ir sastopamas dažādos deju novirzienos visā pasaulē. Tieši šīs ir tās kustības, kas var būt ļoti noderīgas gan gaidīšanas laikā, gan dzemdībās. Ir sievietes, kas dabiski un neapzināti dzemdībās veic šīs gurnu kustības, manuprāt, tie ir ķermeņa instinkti un sievietes „īstā zināšana”, kas viņas uz to pamudina, jo tas palīdz bērniņam ieņemt veiksmīgāko pozu dzimšanai. Dzemdību speciālisti atzīst, ka šo kustību regulāra praktizēšana grūtniecības laikā palīdz sievietei gatavoties dzemdībām, kā arī ir ļoti noderīga dzemdību laikā.
  * sajūtam savu ķermeni, izmantojot elpu.
  Ar dažādu kustību palīdzību veicinām ķermeņa koordināciju, kā arī mācāmies atpazīt dažādos muskuļus, kas atrodas mūsu ķermenī. Tas arī ir viens no ļoti palīdzošajiem faktoriem dzemdībās- sava ķermeņa pazīšana.

  Ieguvumi:
  ● Palīdz relaksēties un noņem stresu;
  ● Palīdz bērniņam ieņemt optimālu pozīciju dzimšanai;
  ● Ceļ sievietes pašapziņu un palīdz izjust savu ķermeni;
  ● Uzlabo, kā arī palīdz uzturēt labu fizisko formu arī grūtniecības laikā;
  ● Uzlabo līdzsvara izjūtu un koordināciju;
  ● Atvieglo grūtniecības laika muguras sāpes;
  ● Palīdz uzturēt formā iegurni;
  ● Stiprina vēdera un iegurņa muskuļus;

  kā arī viss, ko darām nodarbībās, ir izmantojams pēcdzemdību laikā, lai palīdzētu ķermenim atgūties pēc padarītā darbiņa.

  Nodarbības vada sertificēta dūla Anita Oļukalna, kuras aizraušanās ikdienā ir deja un dažādas ķermeniskās tehnikas.

 • bodyART® treniņš pieder pie mentālo nodarbību grupas, kur cilvēks fokusējas ne tikai uz fizisko kustību precīzu izpildi, bet arī uz elpošanu un sava ķermeņa izpratni. bodyART® treniņš ir unikāls arī savas enerģētiskās koncepcijas dēļ. Katru nodarbību veido piecas dažādas, pēc tradicionālās Ķīniešu medicīnas elementiem balstītas enerģijas fāzes. To uzdevums ir palīdzēt nodarbības laikā sabalansēt enerģijas tā, lai pēc nodarbības cilvēks justos līdzsvarots kā fiziski tā garīgi. bodyART® treniņu sistēma ir veidota kā atvērta “platforma”, kas apvieno sevī labāko un terapeitiski iedarbīgāko no fizioterapijas, ārstnieciskās vingrošanas, jogas, elpošanas tehnikām, japāņu Do In masāžas sistēmas, Čī (Qi) kustībām, klasiska spēka un lokanības treniņa, stiepšanās vingrinājumiem, kā arī īpašus bodyART® oriģinālos vingrojumus.
  Vairāk info: www.bodyartschool.lv

 • Pilates jogas nodarbībā tiek apvienotas jogas pamata asanas un pilates vingrojumi. Nodarbības laikā tiek nodrošināta vispārīga muskuļu grupas slodze, veikti stiepšanās vingrojumi ķermeņa plastikas attīstīšanai, veicināta līdzsvara un koordinācijas attīstība. Papildus fiziskajiem vingrojumiem, tiek veikti elpošanas vingrinājumui, lai nomirinātu nervu sistēmu un atbrīvotu prātu no ikdienas stresa. Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem un jogotājiem.

 • VINGROŠANA māmiņām ar mazajiem paredzēta māmiņām kopā ar savām mazajām atvasītēm. Kamēr māmiņa veic dažādus ķermeņa nostiprinošos vingrinājumus, mazais ķipars iepazīstās un pavada laiku kopā ar pārējiem bērniņiem, spēlējas ar savu mīļako rotaļlietu, vai vienkārši vēro, kā viņa māmiņa gūst prieku veltot laiku sev.

  Nodarbības laikā tiek veikti vingrinājumi iegurņa pamatnes un dziļās muskulatūras stiprināšanai, kas ir vitāli svarīgi uzreiz pēc dzemdībām. Tiek veikti spēka vingrinājumi galvenajām problēmzonām – augšstilbiem, sēžai, mugurai un vēderam, kā arī stiepšanās vingrinājumi lokanībai.

 • Pilates unikālā metode māca izprast sava ķermeņa fizisko pusi, iepazīstot savus ieradumus un ķermeņa mehāniku. Tā liek ķermenim darboties “gudri” nevis “smagi” un dod ilgstošu rezultātu. Pilates liek ķermenim kustēties efektīvi, uzlabojot ikdienas dzīves kvalitāti. Katrā vingrinājumā tiek iesaistīts viss ķermenis, nevis tikai kāda atsevišķa daļa.

  Vingrojot pēc Pilates principiem jūs veidosiet stingru, slaidu, lokanu ķermeni ar pareizu stāju.
  Ar pilates vingrošanu tiek iegūti:
  – Stingra vēdera, muguras, sānu (korsetes) muskulatūra;
  – Uzlabojas stāja, koordinācija, līdzsvars;
  – Uzlabojas lokanība un palielinās locītavu darbības amplitūda;
  – Tiek izstrādati ķermeņa dziļie muskuļi un muskuļi-stabilizatori, pie kuriem nokļūt ir visgrūtāk;
  – Tiek trenēti, sievietēm tik svarīgie, mazā iegurņa muskļi.

 • Jivamukti joga ir viena no pasaulē populārākajām un starptautiski atzītām jogas metodēm, ko izveidojuši Sharon Gannon un David Life. Stingri pamatota uz senajiem rakstiem un jogas ētiskajiem principiem, Jivamukti joga ir praktiska metode, kas atklāj, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības un savās darbībās sasniegt vairāk pozitīvā efekta. Tā ir fiziski, intelektuāli un garīgi stimulējoša prakse, kas savieno spēcīgu fizisku vinyasa stila hatha jogu ar 5 pamatprincipiem: ahimsa (nevardarbīgs, laipns dzīvesveids), bhakti (dievišķā mīlestība), dhyana (meditācija), nada (dziļā klausīšanās), shastra (seno jogas rakstu studēšana).
  Jivamukti Spiritual Warrior nodarbība ir veidota aizņemtiem cilvēkiem, kuriem nav iespējams ikdienas praksei atvēlēt daudz laika. Tā ir salīdzinoši ātra tempa, “get-in-shape” (“iegūsti formu”) nodarbība. Nodarbības struktūra ir noteiktu pozu secība vinyasa stilā. Tā ir pilnībā balancēta nodarbība, kas iekļauj iesildīšanās asanas, mantras skandēšanu, noskaņošanos praksei, surya namaskar, stāvus pozas, atliecienus, noliecienus, savērpšanās, apgrieztās pozas, meditāciju un relaksāciju. Tādējādi praktizētājs tikai vienas stundas laikā saņem visaptverošu praksi. Pasniedzējs koncentrējas uz nodarbības tempa un elpas ritma uzturēšanu un nepārtrauc nodarbību, lai sniegtu garākus skaidrojumus. Tā kā asanu secība ir noteikta un vienmēr viena un tā pati, studenti to var uztver diezgan ātri, jau tikai pēc dažām nodarbībām un, regulāri praktizējot, prakse ievērojami uzlabojas.

  •••
  Par Vinetu Klotiņu >>
  Vineta ir sertificēta Jivamukti jogas pasniedzēja, apguvusi Jivamukti jogas metodi ar tās dibinātājiem Sharon Gannon un David Life.
  Vineta jogu praktizē deviņus gadus; tā kā vairākus gadus joga jau bija kļuvusi par neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā loģisks solis 2011. gadā sekoja mācības Baltijas jogas skolā Gundega, kur arī tika iegūts starptautiskās Jogas Alianses (200 st. standarta) jogas pasniedzēja sertifikāts. Pēc jogas skolas pabeigšanas Vineta turpina savas zināšanas un pieredzi regulāri papildināt semināros un meistarklasēs gan Latvijā, gan ārvalstīs. 2012. gadā iepazinās ar Jivamukti jogu, kas atstāja paliekošu iespaidu un Vineta nolēma apgūt šo unikālo, integrēto jogas metodi. 2016. gadā maijā Ņujorkā pabeidza Jivamukti jogas pasniedzēju apmācības un ir sertificēta (300 st.) Jivamukti jogas pasniedzēja.
  Vineta cer, ka, daloties ar pozitīvo pieredzi, kādu pašai sniedz jogas prakse, var padarīt kaut nedaudz labāku un interesantāku ikdienu arī citiem.

  Piesakies uz nodarbību www.dabayoga.lv/grafiks

 • Skaņas meditācija ir patīkams rituāls un unikāla iespēja atbrīvot no apkārtējās burzmas, stresa un noguruma ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Tā nav vienkāršā relaksācija, bet dziļš atjaunošanas process ķermenim un dvēselei.

  Šī procedūra vislabāk ir piemērota tiem, kuri vēlas ienirt iekšējā pasaulē, saskaņot savas ķermeņa un dvēseles vibrācijas, atpūsties un iemācīties dzirdēt sevi un apkārtējās pasaules skaņas.

  Skaņu meditācijas vada Ilona Pantele, Reiki praktiķe, dziedātāja. Savulaik tieši skaņas un balss vingrinājumi viņai iemācīja dzirdēt sevi un dzīvot ar atvērtu sirdi, vairs nebaidīties skanēt un būt dzirdamai.

   
 • Jivamukti joga ir viena no šobrīd pasaulē populārākajām hatha-vinyasa jogas metodēm. Tā apvieno visaptverošu, sabalansētu asanu (jogas pozu) praksi ar 5 pamatelementiem – ahimsa (nevardarbīgs dzīvesveids), bhakti (dievišķā mīlestība), dhyana (meditācija), nada (dziļā klausīšanās), shastra (seno rakstu studēšana), tādējādi nodarbības ir gan fiziski aktīvas, gan garīgi pacilājošas.

  Pamatota uz senajiem jogas rakstiem, Jivamukti joga ir praktiska metode, kas māca, kā jogas garīgās vērtības var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, kā dzīvot saskaņā ar Zemi un visām tās būtnēm, tādējādi, ļaujot dzīvot harmoniskāk un priekpilnāk.

  Jivamukti Iesācēju vinyasa nodarbība ir speciāli veidota tā, lai sniegtu pamata bāzi vinyasa stila praksei. Vinyasa ir asanu praktizēšanas metode, kur asanas tiek pasniegtas secībā, plūstoši pārejot no vienas otrā. Prakse koncentrējas uz iekšējā nodoma, elpas un kustības saskaņošanu. Nodarbībai ir noteikta asanu secība, salīdzinoši mierīgā tempā. Nodarbība piemērota ne tikai iesācējiem, arī pieredzējušiem jogotajiem tā palīdzēs nostiprināt prakses pamatus. Jivamukti Iesācēju vinyasa nodarbība sagatavo iesācējus citām, aktīvākām, nodarbībām (piemēram Jivamukti Open vai Jivamukti Spiritual Warrior nodarbībai), kā arī dod iespēju jau pieredzējušiem jogotājiem nopulēt savas prasmes, praktizējot lēnākā tempā un saņemot detalizētākus skaidrojumus.

 •  

  Kundalini jogas tehnikas darbojas, neatkarīgi no tā, vai jūs tām ticat vai nē. Regulāras nodarbības būtiski paaugstina jūsu dzīves kvalitāti un enerģijas līmeni. Kāpēc mums ir vajadzīga enerģija? Protams, lai sasniegtu savus mērķus, atrastu savu dzīves misiju, dzīvotu pilnvērtīgi un laimīgi.

  Kundalini jogas nodarbības laikā cilvēks saņem visu to, kas viņam ir nepieciešams. Tā uzreiz iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan uz smalko ķermeni, kas atbild par emocijām un jūtām. Sākumā ir laba fiziskā slodze, un pēc tam – kvalitatīva un veselīga atslābināšanās. Savukārt, meditācijas laikā, kas ir šī jogas veida neatņemama daļa, prāts nomierinās. Tas nonāk neitrālajā stāvoklī, kas ir vislabākais prāta stāvoklis, lai rīkoties un pieņemtu lēmumus.

  Šo jogas veidu vēl sauc par apzinātības jogu. Tā dod iespēju cilvēkam tikt galā ar savām jūtām, māca pārvaldīt emocijas un to, kā kļūt neitrālākam un apzinātākam.

  Regulāra prakse palīdzēs Jums atbrīvoties no liekiem pārdzīvojumiem un trauksmainām domām. Dzīve pilsētā ar visām tās īpatnībām, augsts stresa līmenis un nopietna darba slodze – ir galvenie iemesli, kāpēc cilvēki atnāk uz Kundalini jogu. Tā palīdz cilvēkam harmoniski un efektīvi atbrīvoties no smagajiem emocionālajiem stāvokļiem, padara psihi daudz stabilāku, atgriež dzīves garšu un dāvā vieglumu.

  Tas ir ļoti radošs jogas veids, kas palīdz cilvēkiem no jauna paskatīties uz savu dzīvi un izmainīt to uz labāko pusi.

  Lai sāktu nodarboties ar Kundalini jogu, nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība

 • Grūtniecības laiks ir skaists, un reizē arī ļoti grūts dzīves posms. Jogas nodarbības ļauj vairāk sajust savu ķermeni tam strauji mainoties, kā arī saglabāt emocionālo līdzsvaru hormonālo izmaiņu ietekmē.
  Nodarbību laikā mācāmies atslabināt ķermeni un prātu, kas ļoti palīdz dzemdību laikā. Atbrīvojamies no stresa, bailēm, sasprindzinājuma veidojam harmoniju, mieru un līdzsvaru sevī.
   
  Tiek pievērsta uzmanība elpošanas tehniku praksei, jo pareizi un dziļi elpojot organisms saņem lielu daudzumu skābekļa, kas nepieciešams grūtniecības laikā.
   
  Mainoties un pieaugot svaram, bieži rodas muguras sāpes, tāpēc nodarbības laikā ar saudzīgu jogas pozu (asanu) palīdzību stiprinām ķermeni, īpaši muguras un iegurņa muskuļus.
   
  Ar meditācijas palīdzību, mācāmies apzināties savu iekšējo pasauli un veidot īpašu emocionālu un garīgu saiti ar savu bērnu.
 • Zemas līdz vidējas intensitātes nodarbība, kura paredzēta gan iesācējiem, gan cilvēkiem, kuri izvēlas mierīgu kustību tempu. Veselības vingrošana ietver vienkāršus vingrojumus visam ķermenim un visām muskuļu grupām, uzlabojot līdzsvaru, nostiprinot dziļo muskulatūru, kā arī muskuļu stiepšanu.

  Nodarbība piemērota arī vecāka gada gājuma cilvēkiem.


 • Svētdienas pēcpusdienas (vakara) aktīvākā daļa pirms jaunas nedēļas sākuma, apvienojot ar SKAŅU MEDITĀCIJU pēc šīs nodarbības – pilnīga Harmonija un Līdzsvars ķermenim un garam!

  Nodarbības prakses laikā tiek izmantotas asanas un meditatīvi elpošanas vingrinājumi, kas īpaši piemēroti dienas nobeigumam – atbrīvo ķermeni, prātu, nomierina, atjauno organisma spēkus un rezerves, sagatavo pilnvērtīgam nakts mieram. Tiek veicināti pareizi organisma bioritmi, šūnu atjaunotne, kas bremzē organisma novecošanās procesus un nostiprina veselību. Palīdz pret bezmiegu un stresu. Sagatavo jaunai nedēļai.

  Vakars ir laiks, kad mūsu fiziskais ķermenis pa dienu ir jau iekustējies, tāpēc asanas izpildīt ir vieglāk. Veiksim vingrojumus lēnākā tempā nekā no rītiem, kas ļaus tās izpildīt dziļāk un apzinātāk.

  Tiem, kas turpinās ar skaņas meditāciju – jogas nodarbība palīdzēs izkustināt, izstiept fizisko ķermeni, kā arī nomierināt prātu un sagatavoties ilgākai meditācijai.

  Nodarbība piemērota visiem sagatavotības līmeņiem.
  Vēlams: pāris stundas pirms nodarbības neēst vai ēst ļoti vieglu pārtiku.
  Lūgums ierasties 5-10 min. pirms nodarbības; tiem, kas nāk pirmoreiz -15 min. pirms.

  Iveta Dortane un J O G A
  Joga šobrīd ir kļuvusi par manas dzīves okeānu. Te var ienirt, lai ieklausītos sevī, pasaulē, savā iekšējā un milzīgajā visumā. Var iznirt, lai ieelpotu enerģijas un veselības spēku, kas tevi nes un ceļ savos viļņos. Tavs fiziskais ķermenis ir tik pateicīgs! Un tavs gars vēlas lidot arvien augstāk, nirt arvien dziļāk un apgūt arvien jaunu. Joga kā dzīve. Kā ikdiena. Kā atklājums ikvienā mirklī, kuru tu izdzīvo kopā.
  Ir liels prieks dalīties ar citiem savos atklājumos jogā.
  Profesionālā pieredze: ITEC starptautiskais Yoga Teacher Diploma Level 3, valsts 3. profesionālās kvalifikācijas līmeņa jogas speciālista diploms.

  Pieteikumi://dabayoga.lv/grafiks/
  Daba Yoga studija Ķīpsalā, Balasta dambī 56

  Skatīt mazāk

INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS
25 – 40 EUR

JOGA, bodyART, PILATES, PILATES YOGA


Pieteikšanās pa tālr. 23773887