Masāžas

KLASISKĀ MUGURAS MASĀŽA /30 min/
20 EUR
Mugura – mūsu dzīves balsts, mūsu spēks kustībai, virzībai un stabilitātei. Mugura atspoguļo ļoti daudz mūsu attiecības ar apkārtējo pasauli – drošības jeb finansiālā stabilitāte, atbalsta trūkums, mīlestības jūtu apvaldīšana, neprasme peldēt pa dzīves straumi, neuzticēšanās dzīvei. Kā ar šādām emocijām un ievainotu muguru lai dzīvo pilnvērtīgu dzīvi?
– Mīlēt sevi, pieņemt atbalstu, sajust drošību, samīļot savu muguru. Atbrīvot sevi no smagās nastas, kas iedomu somā tiek nesta uz muguras.

KLASISKĀ MASĀŽA VISAM ĶERMENIM /1 – 1,5 h/
30 EUR
Masāžas laikā tiek novērsts muskuļu sasprindzinājums, uzlabota visa ķermeņa asinsrite un iekšējo orgānu darbība. Masāžas laikā tiek izmantot silta bāzes eļļa kombinācijā ar dabīgām ēteriskajām eļļām, kuras papildus veic nomierinošu, relaksējošu un atslābinošu efektu.

MERU DANDA ČIKITSA muguras masāža /1h/
30 EUR
“Merudanda” – sanskritā nozīmē mugurkauls. Veselības stāvoklis lielā mērā atkarīgs no mugurkaula stāvokļa. Masāža ir enerģētiska iedarbība ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī uz cilvēka prānu – ir dzīvības enerģija, kas veicina dzīvotspēju visos organisma līmeņos. Ķermenis, kurš ir mazāk spējīgs sevi aizstāvēt, tiek postīts ar nogurumu un slimībam. Masāžas laikā vislielākais akcents tiek likts uz mugurkaula masāžu un aktīvo punktu stimulēšanu. Masāža tiek veikta arī kakla zonai un sēžas muskuļiem. Pēc masāžas aktīvās daļas seko miera stāvoklis – 5-10 mi atslābināšanās, kuras laikā nomierinās organisma nervu šūnu uzbudinājums. Masāžu nav ieteicams veikt uzreiz pēc ēšanas, bet vismaz stundu pēc maltītes ieturēšanas, Meru Danda čikitsa muguras masāža: – nomierina psihoemocionālo sasprindzinājumu – samazina muskuļu tonusu – veicina asinsrites apgādes uzlabošanos ādā un muskuļos – izvada toksīnus Kontrindikācijas masāžai: – grūtniecība – paaugstināta ķermeņa temperatūra – strutojoši procesi jebkurā stadijā – onkoloģiskas saslimšanas – slikta pašsajūta

CHAMPI GALVAS MASĀŽA /1h/
30 EUR
Čampi masāža ir viens no Ajūrvēdas masāžu veidiem. Tulkojumā no sanskrita champi nozīmē ieeļļošana (fiziskajā līmenī) vai piesātināšana ar prānu (smalkajā līmenī). Masāža ietekmē visus ķermeņa līmeņus. Tā mazina stresa līmeni, jo nomierina un dziļi relaksē, kā arī līdzsvaro došas un čakru enerģiju.
Masāžas ietekmē ievērojami atslābinās muskuļi, īpaši skausta un plecu joslas muskulatūra, tiek aktivizēta asinsrite un limfas kustība, pieaug skābekļa daudzums audos, palielinās locītavu kustīgums. Čampi masāža mazina arī deguna dobumu iekaisumu. Čampi masāža ļoti palīdz trauksmes un depresijas gadījumos, kā arī pie galvassāpēm. Masāža ir ļoti ieteicama acu pārslodzes gadījumos.
Masāžu veic pa enerģētiskajām līnijām un punktiem. Akcents masāžas laikā ir uz ķermeņa daļām, kur savienojas muskuļi, asinsvadi, saites un cīpslas.
Masāžu veic klientam sēžot uz krēsla, kuras laikā secīgi tiek masēta plecu josla, augšdelmi, kakls, galva un seja. Masāžas laikā matos tiek ieziesta eļļa, kuru vēlams uzreiz neizmazgāt, bet paturēt vismaz pāris stundas, jo turpinās dziednieciskā un matu barojošā iedarbība. Pēc masāžas var būt uzmundrinošs, atslābinošs vai apreibinošs stāvoklis, tādēļ rekomendējam pēc masāžas ievērot mierīgu atpūtu visamz 30 minūtes, pirms došanās ikdienas gaitās.
Masāža netiek veikta, ja ir onkoloģiskas slimības, intoksikācija, pēc operācijām un fiziskas traumas gadījumos, infekciju slimības, paaugstināta ķermeņa temperatūra, ādas infekcijas slimības, paplašinātas vēnas, slapjā psoriāze, menstruācija, epilepsija.

KLASISKĀ SEJAS UN DEKOLTĒ MASĀŽA /40-50 min/
20 EUR
Masāža tiek veikta ar rokām. Procedūras rezultātā tiek uzlabota sejas asinsapgāde un vielmaiņa, palielinās ādas elastība, kā arī fizioloģiskais stāvoklis. Āda sāk elpot, izlīdzinās grumbiņas, normalizējas mitruma līmenis. Masāžas laikā tiek atslābināts prāts, mazinās spriedze un uzlabojas garastāvoklis – seja atgūt mirdzumu.
Procedūra sevī ietver: ādas attīrīšanu, lai noņemtu atmirušās šūnas, sejas un dekoltē masāžu, sejas masku, sejas un dekoltē barošana ar krēmu.
Kontrindikācijas: sejas nervu funkciju traucējums, akūtas ādas slimības (herpes, ekzēma), ādas sēnīšu slimības, onkoloģijas slimības, asiņojošas brūces, hipertonija.


TAIZEMES PĒDU MASĀŽA

/50 min/ 35 EUR
Kāju pēda ir visa ķermeņa spogulis, jo uz tām atrodas punkti, kas projicē iekšējos orgānus un iedarbojoties uz tiem, iedarbojamies arī uz atbilstošiem orgāniem. Masāžas laikā ar pirkstiem un speciālu kociņu spiež uz reflektorajiem punktiem pēdā.Masāža atbrīvo ķermeņa bloķēto enerģiju un rada līdzsvaru un relaksāciju.