Masāžas

JAUNUMS!

GUA SHA ir sena tradicionāla Austrumu ārstēšanas tehnika, kur terapeitiskos nolūkos skrāpē ādu ar mērķi tajā radīt pārejošus punktveida asinsizplūdumus (petehijas). Skrāpēšanu mūsdienās plaši izmanto Ķīnā un citās Austrumu zemēs gan profilaktiskos nolūkos, gan slimību ārstēšanā.

No Ķīnas medicīnas viedokļa sāpju cēlonis ir asins un enerģijas stāze meridiānu sistēmā. Vietās, kur ir stagnētas asinis un enerģija, parādās punktveida asinsizplūdumi. Skrāpētajās vietās tiek aktivizēta starpaudu telpas drenāža, vielu maiņas gala produktu evakuācija, uzlabojas šūnu barošanās un audu funkcijas.
Gua sha nerada kapilāru bojājumu un asinsizplūdumi parasti uzsūcas 2-4-10 dienu laikā.
Pēc procedūras iespējams uz ādas apsārtums, zilumi.
Skrāpēšana virs bojātiem audiem ir nedaudz sāpīga.
Skrāpēšana vietās, kur nav stāze, nav sāpīga.
Pēc procedūras 24h nerīkst uzturēties aukstumā un vējā, jāizdzer aptuveni 1,5 l silta ūdens.
Pēc procedūras iespējams arī neliels drudzi, nogurums.
 
Cena pievienojot pie jebkuras no masāžas veidiem 10 EUR

 

TAIZEMES JOGAS MASĀŽA /90 min./2 h/ 50 EUR/65 EUR  Mēneša 4 x abonements -20%  (THAI YOGA MASSAGE /90 min./2h/ 50 EUR/ 65 EUR; 4 massages sessions pass during month -20%

Aicinām Jūs izzināt sava ķermeņa iespējas Taizemes Jogas masāžā kopā ar Lāsmu Metnieci

Daudzus gadu simtus pirms Šeit un Tagad dzima dinamiska terapija, kuras pamatā ir joga un ajūrvēda. Šajā unikālajā dziedināšanas sistēmā terapeits kopā ar jums veic virkni jogas pozu, vienlaicīgi veicot masāžas kustības – ritmiskus pieskārienus ar plaukstām vai īkšķiem pāri ķermeņa enerģijas līnijām un noteiktiem punktiem. Šis masāžas veids līdzsvaro enerģiju, mazinot muskuļu sasprindzinājumu, kā arī uzlabo ķermeņa elastību un palielina kustību diapazonu. Regulāras un atkārtotas masāžas mazina muskuļu spazma un sāpes, uzlabo asinsriti un atjauno vispārēju ķermeņa enerģiju. Ir pierādīts, ka šī masāža palīdz līdzsvara problēmu ārstēšanā, kā arī migrēnas simptomu novēršanā.

Masāžas ieguvumi

• Atbrīvo sastingušu enerģiju, uzlabo lokanību un mobilitāti
• Samazina stīvumu un muskuļu krampjus
• Uzlabo asinsriti
• Samazina bezmiegu
• Atvieglo stresa situācijās
• Novērš ādas novecošanu
• Līdzsvaro nervu sistēmu un nomierina
Parasti masāža notiek uz grīdas, klientam esot apģērbtam ērtā, vieglā, vēlams kokvilnas apģērbā.
 
 
 

DETOX MASĀŽA KĀJĀM/ 1h 15 min./ 35 EUR  (DETOX LEG MASSAGE / 1 h 15 min./ 35 EUR)

Hemolimfātiskā kāju drenāža iedarbojas ne tikai uz limfātisko sistēmu, bet arī uz vēnu sistēmu un audu starpšūnu šķidrumu. Starpšūnu šķidrums satur 80% no organismā esošiem toksīniem. Masāžas laikā tiek izvadīti olbaltumvielu vielmaiņas galaprodukti, šlakvielas, toksīni. Pienskābe sadalās 10-15 min laikā. Apakšējo ekstremitāšu perifēro asinsvadu slimību cēlonis ir asiņu aizplūšana no tām, kas rodas, ja ir šķērslis, ko izraisa spazmas vai asinsvadu saspiešana. Tiek traucēta asinsrite apakšējās ekstremitātēs, līdz ar ko vairāk cieš vēnu asins aizplūšana. Laika gaitā asinsvadi pārpildās, paplašinās un sāk saspiest apkārtējos audus, limfas vadus, nervus. Asinsvadu pārstiepšanas gadījumā lielā asins apjoma vainas dēļ attīstās vēnu vārstuļu funkcionāla nepietiekamība.

Asins plūsmas traucējumus veicina:

-sēdošs darbs, kura laikā daļēji tiek saspiesti asinsvadi zem ceļiem, cirksnī. -mazkustība,  netiek nodarbināti muskuļi, kas saraujoties palīdzētu asinsvadiem virzīt asinis uz augšu,-grūtniecība, kad embrions saspiež apkārtējos audus, lielos asinsvadus, traucē asinsritei.

Limfātiskā sistēma ar limfas plūsmu izvada atmirušās šūnas, baktērijas, vīrusus, sēnes un toksīnus. Masāžas laikā tiek paātrināta limfas attece. Masāžas kustības ir lēnas, pulsējošas. Papildus tiek masētas arī kāju pēdas, kas aktivizē asinsriti visā ķermenī, jo pēdās ir punkti  – visu orgānu projekcijas.
Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, ādas slimības, izsitumi, onkoloģija, mēnešreizes, izteikti vēnu mezgli.
 

KLASISKĀ MUGURAS MASĀŽA /30 min./1h/ 25 EUR/ 35 EUR  (CLASSIC BACK MASSAGE /30 min./1 h/ 25 EUR/ 35 EUR)
Mugura – mūsu dzīves balsts, mūsu spēks kustībai, virzībai un stabilitātei. Mugura atspoguļo ļoti daudz mūsu attiecības ar apkārtējo pasauli – drošības jeb finansiālā stabilitāte, atbalsta trūkums, mīlestības jūtu apvaldīšana, neprasme peldēt pa dzīves straumi, neuzticēšanās dzīvei. Kā ar šādām emocijām un ievainotu muguru lai dzīvo pilnvērtīgu dzīvi?
– Mīlēt sevi, pieņemt atbalstu, sajust drošību, samīļot savu muguru. Atbrīvot sevi no smagās nastas, kas iedomu somā tiek nesta uz muguras.

KLASISKĀ MASĀŽA VISAM ĶERMENIM /1,5 – 2 h/  40 EUR  (CLASSIC WHOLE-BODY MASSAGE /1.5–2 h/  40 EUR)
Masāžas laikā tiek novērsts muskuļu sasprindzinājums, uzlabota visa ķermeņa asinsrite un iekšējo orgānu darbība. Masāžas laikā tiek izmantot silta bāzes eļļa kombinācijā ar dabīgām ēteriskajām eļļām, kuras papildus veic nomierinošu, relaksējošu un atslābinošu efektu.

MERU DANDA ČIKITSA muguras masāža /1h/ 30 EUR   (MERU DANDA CHIKITSA back massage /1 h/ 30 EUR)
“Merudanda” – sanskritā nozīmē mugurkauls. Veselības stāvoklis lielā mērā atkarīgs no mugurkaula stāvokļa. Masāža ir enerģētiska iedarbība ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī uz cilvēka prānu – ir dzīvības enerģija, kas veicina dzīvotspēju visos organisma līmeņos. Ķermenis, kurš ir mazāk spējīgs sevi aizstāvēt, tiek postīts ar nogurumu un slimībam. Masāžas laikā vislielākais akcents tiek likts uz mugurkaula masāžu un aktīvo punktu stimulēšanu. Masāža tiek veikta arī kakla zonai un sēžas muskuļiem. Pēc masāžas aktīvās daļas seko miera stāvoklis – 5-10 mi atslābināšanās, kuras laikā nomierinās organisma nervu šūnu uzbudinājums. Masāžu nav ieteicams veikt uzreiz pēc ēšanas, bet vismaz stundu pēc maltītes ieturēšanas, Meru Danda čikitsa muguras masāža: – nomierina psihoemocionālo sasprindzinājumu – samazina muskuļu tonusu – veicina asinsrites apgādes uzlabošanos ādā un muskuļos – izvada toksīnus Kontrindikācijas masāžai: – grūtniecība – paaugstināta ķermeņa temperatūra – strutojoši procesi jebkurā stadijā – onkoloģiskas saslimšanas – slikta pašsajūta

CHAMPI GALVAS MASĀŽA /1h/ 30 EUR  (CHAMPI HEAD MASSAGE /1 h/ 30 EUR)
Čampi masāža ir viens no Ajūrvēdas masāžu veidiem. Tulkojumā no sanskrita champi nozīmē ieeļļošana (fiziskajā līmenī) vai piesātināšana ar prānu (smalkajā līmenī). Masāža ietekmē visus ķermeņa līmeņus. Tā mazina stresa līmeni, jo nomierina un dziļi relaksē, kā arī līdzsvaro došas un čakru enerģiju.
Masāžas ietekmē ievērojami atslābinās muskuļi, īpaši skausta un plecu joslas muskulatūra, tiek aktivizēta asinsrite un limfas kustība, pieaug skābekļa daudzums audos, palielinās locītavu kustīgums. Čampi masāža mazina arī deguna dobumu iekaisumu. Čampi masāža ļoti palīdz trauksmes un depresijas gadījumos, kā arī pie galvassāpēm. Masāža ir ļoti ieteicama acu pārslodzes gadījumos.
Masāžu veic pa enerģētiskajām līnijām un punktiem. Akcents masāžas laikā ir uz ķermeņa daļām, kur savienojas muskuļi, asinsvadi, saites un cīpslas.
Masāžu veic klientam sēžot uz krēsla, kuras laikā secīgi tiek masēta plecu josla, augšdelmi, kakls, galva un seja. Masāžas laikā matos tiek ieziesta eļļa, kuru vēlams uzreiz neizmazgāt, bet paturēt vismaz pāris stundas, jo turpinās dziednieciskā un matu barojošā iedarbība. Pēc masāžas var būt uzmundrinošs, atslābinošs vai apreibinošs stāvoklis, tādēļ rekomendējam pēc masāžas ievērot mierīgu atpūtu visamz 30 minūtes, pirms došanās ikdienas gaitās.
Masāža netiek veikta, ja ir onkoloģiskas slimības, intoksikācija, pēc operācijām un fiziskas traumas gadījumos, infekciju slimības, paaugstināta ķermeņa temperatūra, ādas infekcijas slimības, paplašinātas vēnas, slapjā psoriāze, menstruācija, epilepsija.

KLASISKĀ SEJAS, DEKOLTĒ UN PLECU MASĀŽA /40-50 min/ 25 EUR  (CLASSIC FACE, DÉCOLLETÉ AND SHOULDER MASSAGE /40–50 min./ 25 EUR)
Masāža tiek veikta ar rokām. Procedūras rezultātā tiek uzlabota sejas asinsapgāde un vielmaiņa, palielinās ādas elastība, kā arī fizioloģiskais stāvoklis. Āda sāk elpot, izlīdzinās grumbiņas, normalizējas mitruma līmenis. Masāžas laikā tiek atslābināts prāts, mazinās spriedze un uzlabojas garastāvoklis – seja atgūt mirdzumu.

Procedūra sevī ietver: ādas attīrīšanu, lai noņemtu atmirušās šūnas, sejas, dekoltē, plecu daļas un roku masāžu, sejas masku, sejas un dekoltē barošanu ar krēmu.
Kontrindikācijas: sejas nervu funkciju traucējums, akūtas ādas slimības (herpes, ekzēma), ādas sēnīšu slimības, onkoloģijas slimības, asiņojošas brūces, hipertonija.

TAIZEMES PĒDU MASĀŽA /50 min./1h 30 min./35 EUR/50 EUR  (THAI FOOT MASSAGE /50 min./1 h 30 min./35 EUR/50 EUR)
Kāju pēda ir visa ķermeņa spogulis, jo uz tām atrodas punkti, kas projicē iekšējos orgānus un iedarbojoties uz tiem, iedarbojamies arī uz atbilstošiem orgāniem. Masāžas laikā ar pirkstiem un speciālu kociņu spiež uz reflektorajiem punktiem pēdā. Masāža atbrīvo ķermeņa bloķēto enerģiju un rada līdzsvaru un relaksāciju.

VIBROAKUSTISKĀ MASĀŽA ar Tibetas dziedošajiem traukiem /75 min./35 EUR Reiki praktiķes, dziedātājas un mākslinieces Ilonas Panteles vadībā.  (VIBROACOUSTIC MASSAGE with Tibetan singing bowls /75 min./35 EUR Guided by Ilona Pantele, a Reiki practitioner, singer, and artist.)

Tibetas dziedošie trauki ir sens Austrumu instruments, kas dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni. Skaņas masāžas seansa laikā tiek izmantoti vairāki trauki ar dažādām frekvencēm. Dziedošo trauku skaņa ir īpaša ar virstoņu pagātību un savu spēcīgo vibrāciju, kas harmonizē ķermeni un prātu. Īpaši palīdz atbrīvoties no liela sasprindzinājuma muskuļos, atbrīvo no enerģētiskajiem blokiem, atjauno iekšējo resursu. Ir ticējums, kas esot nācis vēl no Konfūcija laikiem, ka skaņas vibrācija ir nākusi no debesīm un ir atstājusi lielu nospiedumu sirdī- vietā, kur veidojas harmonija. Tajos laikos tā bija rituālu mūzika , kas balansēja cilvēku jūtas un uzvedību. Tas esot līdzējis miera saglabāšanai valstī. Dziedošās bļodas skaņas tika uzskatītas par vērojamu sirds pieredzi.