ARTA ZAŅUKA

ARTA ZAŅUKA

 

bodyART treneri ARTU ZAŅUKU vislabāk raksturo viņas divi moto: Profesionālajā jomā – “Kurš dara, tas arī izdara!” un Dzīvē – “Sēž divi uz lieveņa viens otram līdzās – viens redz zvaigznes, bet otrs redz dubļus, un taisnība ir abiem, jo mēs redzam to, ko paši izvēlamies redzēt. Es par zvaigznēm!” 
Rīkoties, darīt, un darīt to ar prieku, smaidu un dzirkstošām acīm un sirdi.

Līdzīgi kā citu Daba Yoga pasniedzēju, arī Artas ceļš sākotnēji tika iets citā virzienā. Arta absolvējusi BAT Juridisko fakultāti, kur iegūts bakalaura un maģistra grāds Tiesību zinātnēs. Ilgus gadus strādāja Krimināllietu juristes profesijā. Saprotot, ka sirds tomēr aicina doties citā virzienā, Arta uzsāka māsības RSU Sociālās labklājības un sabiedrības veselības fakultātē, kur iegūta profesionālā augstākā izglītība un veselības sporta speciālista/ fitnesa trenera kvalifikācija (padziļinātais specializētais kurss “Veselības vingrošana un Pilates”), B kategorijas sporta speciālists

Papildu izglītība:
Roberta Štainbahera Starptautiskās bodyART® skolas sertificēta bodyART trenere (moduļi Level 1, Contact, Structure, Energy u.c.);
Starptautiskā IFHIAS institūta Roberta Štainbahera funkcionālās kardio treniņu sistēmas deepWORK® sertificēta trenere;
RSU Tālākizglītības fakultātes profesionālās pilnveides programma “Kardiotrenažieru un spēka trenažieru izmantošana veselības veicināšanai un fiziskās sagatavotības paaugstināšanai” u.c. profesionālas pilnveides kursi, semināri un apmācības Latvijā un ārpus tās.

Aizraušanās: bodyART®, veselīgs dzīvesveids, ceļošana, kā arī mana meditācija – zemūdens niršana (sertificēta PADI Advanced Open Water un NITROX zemūdens nirēja).

Daba Yoga studijā, Arta pasniedz bodyART nodarbības. Arta uzskata, ka bodyART  ir viena no inteliģentākajām un efektīvākajām treniņu sistēmām optimālas veselības un labsajūtas nodrošināšanā, kas palīdz novērst disharmonijas gan ķermenī, gan prātā, ļaujot atgūt saikni un harmoniju starp savu ķermeni, prātu un garu. Tas savukārt ļauj sasniegt jaunas virsotnes citās savas dzīves jomās.