APMĀCĪBAS

ORGANIC JOGA APMĀCĪBAS KOPĀ AR TOMASU BERGHOFU /Vācija/
23.-25. MARTS, 2018

ORGANIC JOGAS meistarklase kopā ar tās veidotāju, jogas pasniedzēju, programmas bodyART Energy veidotāju TOMASU BERGHOFU no Vācijas.

ORGANIC jogas apmācības – iemaņu bagātināšana un turpmāka uzlabošana jebkuram jogas pasniedzējam, personīgajam trenerim, ārstam, masierim un citiem veselības jomas speciālistiem. ORGANIC jogas veidu ieteicams apgūt ikvienam, kurš vēlas izzināt sevi un savu iekšējo pasauli.
Mazā grupā līdz 15 cilvēkiem būs iespēja apgūt ORGANIC JOGAS pamatus un tās pielietojumu jogas praksē un ikdienas dzīvē.

ORGANIC jogas mērķis ir sinhronizēt mūsu elpošanu, nervu sistēmu, iekšējos orgānus, kā arī mūsu emocijas un vēlmes, veidojot harmoniju, lai radītu pamatu iekšējam līdzsvaram, laimei un veselībai.
Izmantojot trīs-dimensiju kustības un pilnas amplitūdas kustību optimizēšanu, ķermenis spēj atbrīvot savas organiskās un strukturālās zonas no sasprindzinājuma un atrast savu ceļu atpakaļ uz tā dabisko formu un intuīciju – stāvokli, kurā prāts un ķermenis ir patiesi vienoti.
Caur garīgu un fizisku attīstību mūsu ķermenis var piedzīvot ievērojamu emocionālo un fizisko brīvību, kas dod iespēju pilnvērtīgi darboties un rast iekšējo piepildījumu. ORGANIC joga.

Mūsu iekšējais stāvoklis atspoguļo mūsu ķermeņa kustību un uzvedību. Mums visapkārt un vienlaikus mūsos pašos nemitīgi strāvo enerģija visdažādākajās formās, citādi dzīve nebūtu nemaz iespējama. Viss ir saistīts ar šo enerģiju.
Arī mūsu ikdienas domas, neatkarīgi no to veida, ir enerģiski impulsi. Dažādu slimību, fiziskā un mentālā ķermeņa traucējumu attīstība bieži ir saistīta ar negatīvām emocionālām pieredzēm, ko esam uzkrājuši sevī neatrisinātas. Katram orgānam, papildus tā normālajām funkcijām, piemīt spēja saglabāt un apstrādāt emocionālo enerģiju.

Saskaņā ar psiho-kinezioloģiju, dusmas un aizvainojums noslogo aknas, bailes un bezspēcība uzsūcas nierēs, savukārt, noliegums un garīgs pārgurums var novest pie kuņģa problēmām un kā sekas ietekmēt sirdi un plaušas. Šādas zināšanas dod mums iespēju no jauna atklāt savu intuīciju un var mums palīdzēt pieņemt lēmumus – brīvus no sasteigtas izvēles vai egoistiskiem emociju uzliesmojumiem.
Mūsu ķermeni caurvij saistaudi, kas ieskauj iekšējos orgānus un notur tos savā vietā, vienlaikus savienojot tos ar ķermeņa ārējo “konstrukciju”, piemēram, muskuļiem, kauliem, locītavām un nerviem. Viss ir savstarpēji vienots – ārējās svārstības var ietekmēt iekšējās un otrādi. Ja ķermenis ir saspringta iekšēji, šī spriedze bieži vien atspoguļojas caur mūsu kustībām un pozām. ORGANIC joga izmanto šo fenomenu, lai labotu ķermeņa disbalansu un dziedinātu fiziskas sāpes un garīgo spriedzi.

APMĀCĪBAS VADA TOMASS BERGHOFS /Vācija/
ORGANIC jogas veidotājs un pasniedzējs, psiho-kinezioloģijas eksperts, Starptautiskās bodyART skolas meistartreneris un mācībspēks, bodyART Energy programmas autors.
“Jau vairāk nekā 30 gadus esmu izzinājis dažādus fiziskās attīstības un dziedināšanas principus, kā rezultātā ir izdevies izstrādāt efektīvas metodes, lai sasniegtu optimāli funkcionējošu ķermeni un prātu.
Ķermeņa kontroles apgūšana kombinācijā ar garīgo attīstību, iedvesmoja mani pilnveidoties un attīstīties citviet pasaulē. Savos ceļojumos apkārt pasaulei ieguvu brīnišķīgu individuālo pieredzi, kas ļāva man apvienot dažādu stilu un pieeju ārstnieciskās metodes un dziedināšanu, lai pielāgotu tos fiziskā, enerģētiskā un garīgā stāvokļa līdzsvarošanai.
Man kā skolotājam ir neizmērojams prieks, ka varu nodot savas zināšanas tālāk pasaulē.”

Apmācības valoda: ANGĻU VALODA, pēc nepieciešamības tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā

APMĀCĪBAS NORISES LAIKS:
2018. gada 23.-25. marts

DALĪBAS MAKSA:
“Agrais putniņš” līdz 15.decembrim: € 350
No 16. decembra: € 380
Cenā iekļauta dalība Organic jogas apmācībās 2018. gada 23.,24.,25. martā, izdales materiāli angļu valodā, dalība divos Organic jogas atvērtajās nodarbībās, tēja un ūdens.
PAPILDUS MAKSA (pēc izvēles) – pusdienas apmācību dalībniekiem no restorāna 36.līnija – 10 EUR par vienu ēdienreizi.

Precīza meistarklases programma tiks izziņot jau pavisam drīz.

Reģistrējoties nepieciešams veikt priekšapmaksu 50% apmērā. Atteikuma gadījumā, reģistrācija maksa netiek atgriezta. Atlikusī dalības maksa jāveic līdz 2018. gada 18. martam.

Meistarklases norisināsies jogas studijā Daba Yoga, Meža ielā 4a, Rīgā.

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@dabayoga.com vai sazinoties pa tālruni 23773887.

REZERVĒ VIETU JAU TAGAD!

DEEP FLOW MASĀŽAS APMĀCĪBAS KOPĀ AR ANNI KOMPANJONI /Francija/
1.-4. FEBRUĀRĪ, 2018

Deep Flow apvieno manuālo terapiju, elpošanas un apzinātības prakses, anatomijas un veselīgas kustības zināšanas, lai veidotu fiziski, emocionāli un garīgi veselu cilvēku. Deep Flow ir domāts ikvienam, kas vēlas izzināt ķermeņa, prāta, elpas saistību un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Deep Flow dibinātāja ir Mailīne Bergerone (Mylene Bergeron), kura kā manuālā terapeite ir absolvējusi New Mexico Dziedniecības Akadēmiju un praktizē kopš 1999.gada. Mailīnes mācīšanas stils ir koncentrēts uz paša masiera labsajūtu, lai padziļinātu viņa spēju būs klātesošam un kontaktā ar savu klientu.
Viņa tic, ka manuālā terapija attīsta apzinātību un sapratni par savu ķermeni. Un brīdī, kad klients to izprot – rodas ilgtspējīga transformācija.
Mailīne vada masāžas apmācības visā pasaulē un par savu mītnes valsti sauc Salvadoru, kur dzīvo kopā ar savu dzīvesbiedru un dēlu.
Viņas dzīves moto ir: mēs dzīvojam uz planētas, kas griežas uz riņķi nekurienes vidū. Tādēļ mums vienkārši jāļaujās un jābauda šis ceļojums.

PAR DEEP FLOW APMĀCĪBAS PROGRAMMU:
Deep Flow pamatkurss dod ieskatu manuālās terapijas principos. Apmācību laikā būs iespēja attīstīt dziļo audu, miofasciālās atbrīvošanas tehnikas, lai atvieglotu klienta fizisku diskomfortu un hroniskas sāpēs. Tiks izzināts kā dāvāt klientam dziļāku relaksāciju, lai samazinātu ikdienas stresa ietekmi uz nervu sistēmu. Deep Flow prakse veicina klienta vispārējo līdzsvaru un vienlaikus arī terapeita labsajūtu, integrējot Deep Flow koncepceptu un principus savā darbībā.

APMĀCĪBU SATURS UN MĒRĶI:
• Fasciālās sistēmas galvenie elementi;
• Saistība starp kauliem, mīkstajiem audiem un elpošanu;
• Uzlabot spēju vērot un nolasīt klienta ķermeņa īpatnības;
• Dziļo audu tehniku integrācija visās ķermeņa sesijās;
• Atpazīts un strādāt ar Trigera Punktiem;
• Miofoskulārie atbrīvošanas paņēmieniem, hronisku sāpju novēršanai;
• Integrētas elpošanas treniņu metodes, lai atbalstītu manuālās terapijas pieeju.

KAM ŠĪS APMĀCĪBAS IR PIEMĒROTAS?
•Jogas skolotājiem un terapeitiem;
•Masieriem;
•Ķermeņa terapeitiem un spa praktiķiem;
•Fizioterapeitiem;
•Personiskajiem treneriem.

Lai pieteiktos kursā ir jābūt priekšzināšanām masāžas vai jogas terapijā vai cita veida ķermeņa terapijā. Pamatkursa nolūks ir radīt dziļāku izpratni par darbu ar ķermeni un apgūt paņēmienus, kā ļaut klientiem pieredzēt lielāku vitalitāti.
Deep Flow dod iespēju arī personīgai attīstībai, ļaujot attīstīt paša ķermeņa apzinātību un praktizēt biomehāniski gudru pieeju masāžai, lai veidotu veselīgu un ilgtspējīgu masāžas praksi.

APMĀCĪBAS PASNIEDZ ANNE KOMPANJONE
/Anne Compagnon/ no Francijas/
Anne atklāja manuālo terapiju studējot masāžu saulainajā Kalifornijā 1980-tajos gados un koš tā laika praktizēja kā sertificēta masiere un apmācīja studentus ASV, jo īpaši ietverot strukturālo pieeju un dziļo audu tehnikas masāžas sesijās.
2009.gadā Vankūverā Anne satike Mylene un atklāja Deep Flow pieeju, kas tik ļoti papildināja to, ko Anne bija mācījusies, praktizējusi un turpina attīstīt.
Pirms pāris gadiem Anne atgriezās atpakaļ Eiropā – Francijā un kopš tā laika strādā ar masieriem, piedāvājot Deep Flow pieejas un metodes. Viņas mācīšanas stilu raksturo jūtīgums un cieņpilna attieksme, tajā pašā laikā radot zinātkāri un personisko pilnveidi.
Viņas mantra: “Robežas pastāv tikai to cilvēku prātā, kuri nevar sapņot” ~ Philippe Petit

DEEP FLOW APMĀCĪBAS
2018. gada 1. – 4. februārī
Jogas studijā DABA YOGA

DALĪBAS MAKSA:
Early Bird līdz 2018. gada 8. janvārim – 320 EUR
No 9.janvāra- 380 EUR
Papildus būs nepieciešams iegādāties Deep Flow rokasgrāmatu. Cena apmācību dalībniekiem – 25 EUR.

Reģistrējoties nepieciešams veikt priekšapmaksu 50% apmērā. Atteikuma gadījumā, reģistrācija maksa netiek atgriezta. Atlikusī dalības maksa jāveic līdz 2018. gada 26. janvārim.

Līdzi jāņem – klade un pildspalva pierakstu veikšanai, divi palagi un dvielītis.

Meistarklases norisināsies jogas studijā Daba Yoga, Meža ielā 4a, Rīgā.

Apmācības notiks angļu valodā. Pēc nepieciešamības tiks nodrošināta tulkošana latviešu valodā.

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@dabayoga.com vai sazinoties pa tālruni 23773887.

Vietu skaits ir ierobežots tādēļ, REZERVĒ VIETU JAU TAGAD!